برازجان مرکز استان خلیج فارس(دشتستان)
ای مردم برازجان حق واقعی خود را پس بگیرید

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

بازم پارتی و باز هم در بوشهر...!!!!!!

در روزه 26 اذر شاهد برگزاری پارتی دیگری در سطح شهر بوشهر به بهانه جشنه تولد بودیم!!(قابل توجه مردمه استان و مسعولان ..محترم..!)
بعضی دوستان نظر میگذارن که نحوه حرف زدنتون با بو.شهریها درست نیست..!!
حالا شما بینندگانه این وبلاگ خودتان قضاوت کنید این بو.شهری ها لیاقتشون چیه؟...!
ایا وقته ان نرسیده از استانه ضده انگلیس و با متمدن و متدین جدا بشه بندره بو.شهر؟؟
((اگر ما تویه برازجان مردمو ببینیم حتی بد حجابم نمیبینیم چه برسد بخواهند مثله بو.شهری ها بی هویت هم بشن.!!ناگفته نماند تویه شهره برازجان بعضی خانمها هستن که به قوله معروف بد حجابن که انها از دهاتیهای اطراف هستن و به شهر امدن و تعداده زیادی از انها هم دانشجوهایه دانشگاه هایه برازجانن!
این برایه اکثره شهرستانهایه استانمون هم صدق میکنه...! ))


ما تنگستانیها و دشتستانیها خون دادیم که یک بندره بی هویت و انگلیس پرست بیاد مرکزاستانمون بشه؟؟
ما با انگلیسیها و بعدش با عراقیها جنگیدیم که زیر باره ظلمه هیچ کشوری نباشیم و ذلت نپذیریم حالا چه طور اجازه میدیم یک بندری که هویتشو گم کرده و اندیشه حکومت کردن بر همه استان را دارد مرکز استان و عضوه استان باشه؟؟!!!
یک بار برایه همیشه بیاید این بندرو به زباله دانه تاریخ بفرستیم.......

برایه مشاهده متنه گذارش به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

اسکندر کبیر (ذوالقرنین)

دوستان گرامی این اولین پسته تاریخیه وبلاگ خواهد بود.
اسکندر کبیر (ذوالقرنین)
ذواقرنین:شخصیتی نیک سرشت و حاکم جهان که در قران کریم نیز امده است.
بین شعرا و نویسندگان ایرانی اسكندر شخصی نیكوسرشت و حق جو و همینطور ایرانی است
اسکندر کبیر(323 تا 356 قبل از میلاد) یکی از فرمانروایان یونان و یکی از قدرتمندترین فرماندهانی بود که تاکنون زیسته‏اند. اسکندر جوان- فرزند فیلیپ مقدونی- توسط فیلسوف مشهور یونانی،ارسطو، آموزش داده شد. پدر وی به او برنامه‏ریزی و شیوه‏های پیروزی در جنگ را تعلیم داد.
اسکندر کبیر بزرگترین حکومته تاریخو به وجود اورد که در ان حکومتش از مصر ا هند کشیده شد و 20 سال فقط داشت که فرماروایه مقدونیه در یونان شد.

دلیله انکه اسکندر در بین بعضیها ملعون نامیده میشود این است که اسکندر کبیر سلسله هخامنشیان را شکست داده و فرمانروایه ایران در زمان خودش میشود و این که یهودیا  با سابقه تاریخی که با هخامنشیان دارن و با هم یک فرهنگ و دین داشتن تاریخی برایه ما  مینویسن و کروش را کبیر مینامند و اسکندر را ملعون!!!!
ولی در اصل کروش شخصیتی یهودی و از مهاجران به ایران بود و ایرانی هم نبودن و اسکندر کبیر شخصییتی نیکوسرشت و حقجو و همینطور نژادی با ایرانیها بودن که چندین سال در کشوره ما حکومت کرد.
در ادامه با این موضوع پستهایه بیشتری سعی میشود نوشته شود.
ادامه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

تنگستان

شهرستان تنگستان، یکی از ۹ شهرستان استان بوشهر جعلی (خلیج فارس) است و دارای دو بخش مرکزی و دلوار است. مرکز این شهرستان شهر اَهرَم است.

شهرستان تنگستان دارای ۱۹۲۶ کیلومتر مربع وسعت است و از شمال و مشرق به شهرستان دشتستان، از جنوب شرقی به شهرستان دشتی، از شمال غربی به شهرستان بو.شهر و از غرب و جنوب غربی به خلیج فارس محدود است.

پیشینه: سبب نامگذاری این شهرستان به تنگستان این است که در قسمتهای شمالی آن تَنْگهایی صعب العبور وجود دارد و همچنین اراضی آن در فضای کم و تنگِ میان کوه و دریا واقع شده‌است.

کشور:ایران  استان:بو.شهر(خلیج فارس)   مرکز:اهرم جمعیت:83417  زبان تکلم:فارسی با گویش تنگسیری مذهب:اسلام(شیعه)

کد:0772


در حملة نیروهای انگلیسی به جنوب ایران بر سر مسئلة هرات، اهالی دشتستان و تنگستان به رهبری باقرخان تنگستانی آنان را از بوشهر بیرون راندند. نیروهای انگلیسی در ۱۲۷۳/ ۱۸۵۷ دوباره به بوشهر حمله کردند و تنگستانیها به مقابله با آنان پرداختند، اما نیروهای انگلیسی، با وجود دادن تلفات بسیار، شهر را تصرف کردند. در اواخر سدة سیزدهم، تنگستان ناحیه‌ای با ۳۱ آبادی بوده که قریه‌ای به همین نام، قصبة آن بوده‌است.است از محصولات آنجا گندم، جو، خرما و هندوانه بوده‌است. دشتستانیها از همان زمان اهالی تنگستان را تنگسیر می‌نامیده‌اند

تنگستانیهایه عزیز بزرگترین شخصیت شما که شهید رییس دلواری باشه را بو.شهری ها به اسمه خودشون کردن و ببینید با تاریختون چیکار کردن!!

ادامه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

دستگیری 50دختر وپسر در پارتی مختلط در بو.شهر

دستگیری 50دختر وپسر در پارتی مختلط در بو.شهر(پلیس بو.شهر پارتی 50 نفره را متلاشی کرد)
(اینم از شخصیته بی فرهنگ و بی دین و بی بندو باره بو.شهر...... در هیچ جایه استان مخصوصا جامعه اصیله برازجان هم چین چیزایی اتفاق نمی افتد!!)

نواجنوب:نیروی انتظامی بو.شهر قریب 50 پسر و دختر را كه در یكی از تالارهای حومه شهر با وضعیت زننده ای به رقص و پایكوبی می پرداختند، بازداشت كرد. این اتفاق جمعه شب رخ داده است.
براساس اطلاعات رسیده، بازداشت شدگان در اختیار پلیس امنیت اخلاقی قرار دارند تا پس از تحقیقات اولیه، برای تصمیم گیری نهایی در اختیار مرجع قضایی قرار بگیرند.
این پارتی شبانه در پی ایجاد مزاحمت هایی كه برای اطرافیان مكان مذكور رخ داده و حضور به موقع پلیس ، خاتمه یافته است.
می افزاید: براساس شنیده ها فرزندان برخی چهره های خاص نیز در بین بازداشت شدگان شناسایی شده اند كه می تواند هشداری برای خانواده ها در خصوص نظارت بیشتر بر رفتار فرزندان جوان خویش و تلاش برای نزدیك شدن به آنها باشد تا از حضور در چنین جمع هایی بپرهیزند.

از مسعولان خواهشمندیم بو.شهری هایه بی هویتو به شدید ترین نوعه ممکن مجازات کند تا عبرتی شود برایه دیگران.
بندر بی هویته بو.شهر باید از استان جدا شود!

اعتراض مردم برازجان و استان به بو.شهر

بعد از سکوتی تقریبا  2ساله این پستو میزارم که سراغاز اعتراضه اصلیه ما (مردم برازجان) به بوشهر تا گرفتنه حقه واقعی مردم از بوشهر باشد.
به گذارشه سایته خبری شهر (نواجنوب)

صدا و سیمای استان یا صدا و سیمای شهر بوشهر ؟ !
:یک شهروند دیلمی در آستانه فرا رسیدن ماه محرم 1433 با بیان این مطلب خطاب به مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: صدا و سیمای استان یا صدا و سیمای اختصاصی شهر بوشهر ؟ ! نواجنوب: این شهروند دیلمی در ادامه اظهار داشت: آیا از سوی مدیرکل و تهیه کنندگان و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز بوشهر تدابیر و اقدامات حمایتی خاصی را به منظور پوشش مجالس عزاداری سید الشهدا علیه السلام در برنامه های محرم 1433 در نظر گرفته اید ؟ که از تمامی شهرستان های استان بوشهر و از مراسمات مذهبی که توسط شیفتگان عزاداری سنتی و محبان و ارادتمندان بر پا می شود تصاویر خبری ضبط و جهت اشاعه ی فرهنگ حسنی در سیمای مرکز بوشهر پخش و اکران شود ؟

برایه خواندن ادامه مطلب به قسمت ادامه متن بروید.
(منتظر پستهایی جدید که اکثرن به تاریخه اصلیه کشور ما ایران , اخبار دشتستان  و شخصیته واقعی شهر بو.شهر و مردمانش میپردازد باشید.(سعی داریم تاریخه اصله کشور و چهره پلید وواقعی مردم بو.شهر را بیش از پیش نمایان کنیم.)

بو.شهر باید از استانه فعلی ما جدا شده ونامه خلیج فارس جایگزین نامه استان شود و برازجان مرکز شود.(با دلایله کافی)
این عکس هم گذاشتم برایه اینکه همان طور مردم متدین و غیور برازجان توانستن انقلاب شکوهمنده اسلامی کنن میتونن کاری کوچک تر از ان که خواسته همه مردمه استانم هست انجام بدن. (خواست های ذکر شده)ادامه مطلب

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : admin

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • نام واقعی استان ما باید... و بهترین شهر ما....؟
نویسندگان

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات